iekšauss dzirdes aparāti
Dzirdes aparāti

Iekšauss dzirdes aparāti (Bernafon)

 

Brīvība doties pretī nākamajam piedzīvojumam!

Bernafon iekšauss dzirdes aparāti parāda, cik aizraujošs var būt jaunāko tehnoloģiju un neticami maza izmēra apvienojums. Rezultāts ir veiktspēja un funkcionalitāte, kas atbilst Jūsu dzīvesveidam.

Gana mazi, lai netraucētu Jūsu stilam

Ja Jums šķiet, ka dzirdes aparāti maina Jūsu izskatu, ieskatieties vērīgāk. Vismazākie Bernafon iekšauss dzirdes aparāti tiek nēsāti tik dziļi auss kanālā, ka tos nav iespējams saskatīt ar neapbruņotu aci. Lai nodrošinātu papildu diskrētumu, tie ir pieejami dažādās krāsās, lai atbilstu Jūsu ādas tonim. Apkārtējie pat nenojautīs, ka cīnāties ar dzirdes zudumu.

Vienalga, vai izbaudāt saldu kārumu kafejnīcā kopā ar draugiem, dodaties pārgājienā vai uzstājaties uz karaokes skatuves, Bernafon iekšauss dzirdes aparāti palīdz Jums piedalīties aktivitātēs, kas padara dzīvi skaistāku.

Īpaši pielāgoti komfortam un uzticamībai

Bernafon iekšauss dzirdes aparāti ir izstrādāti ar skaidru mērķi: nekādu kompromisu starp ergonomiku un ikdienas funkcionalitāti. Izstrādāti tā, lai pielāgotos Jūsu auss unikālajai formai, šie dzirdes aparāti nodrošina lietošanas ērtumu visas dienas garumā.

Augstākās kvalitātes materiāli nodrošina nepārspējamu izturību, vienlaikus saglabājot vieglumu. Šie dzirdes aparāti ir izstrādāti tā, lai Jums netraucētu.

Lai arī ko Jūs darītu – uzliktu brilles vai atbildētu uz tālruņa zvanu, Bernafon iekšauss dzirdes aparāti ir izstrādāti tā, lai tie būtu pēc iespējas ērtāki un neuzkrītošāki.

Visjaunākās tehnoloģijas, kas ļauj Jums doties vēl tālāk

Bernafon iekšauss dzirdes aparātos tiek izmantotas visjaunākās dzirdes tehnoloģijas, sniedzot Jums dabīgu skaņas pieredzi pat visizaicinošākajos apstākļos. Pateicoties plašajam funkciju klāstam un bezvadu savienojamībai, šīs viedās ierīces ir gatavas visam – lai arī kur Jūs nolemtu doties.

Bernafon iekšauss dzirdes aparātus var izmantot kā bezvadu austiņas*, lai straumētu tālruņa zvanus, mūziku un citus audio avotus tieši Jūsu ausīs. Pateicoties intuitīvajai lietotnei, Jūs varat uzraudzīt un pārvaldīt savus dzirdes aparātus ar dažiem pieskārieniem viedtālrunim – ērti un diskrēti.

Iekšauss dzirdes aparāti ir savienojami ar citiem papildu piederumiem:

SoundClip-A

 • Skaņas straumēšana abās ausīs no modernajām Bluetooth® ierīcēm
 • Ļauj veikt tālruņa zvanus brīvroku režīmā
 • Tālvadības mikrofona funkcija
 • Tālvadības pults funkcija
 • 2,4 GHz Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
 • 10 m pārraides diapazons no Bluetooth® ierīcēm
 • 20 m pārraides diapazons līdz dzirdes aparātiem

TV-A adapteris

 • 2,4 GHz tiešā straumēšana dzirdes aparātos
 • Dolby Digital Stereo
 • 15 m pārraides diapazons
 • Ātra, viegla savienošana pārī ar ierīci
 • Savienošana pārī jāveic tikai vienreiz
 • Straumēšana uz neierobežotu Zerena dzirdes aparātu skaitu

Reāllaika pastiprinājums strauji mainīgos apstākļos.

Bernafon iekšauss dzirdes aparātos ir izmantotas visjaunākās šobrīd pieejamās tehnoloģijas. Neticami jaudīgā mikročipā ir iebūvēta vairāku sistēmu kombinācija, kas analizē apkārtējo vidi un vienlaikus tai pielāgojas. Rezultātā tiek iegūts reāllaika pastiprinājums un optimāla runas sapratne gan klusos, gan trokšņainos apstākļos**.

Pateicoties mazākiem komponentiem, kā arī uzlabojumiem modelēšanas un montāžas procesos, Bernafon pielāgojamie dzirdes aparāti ir mazāki, kā jebkad. Izmēru samazināšana nenozīmē jaudas zudumu. Zerena IIC un CIC modeļi ir kļuvuši vēl jaudīgāki, pateicoties iespējai pielāgot 85-skaļruni.

Zerena IIC, Bernafon vismazākais pielāgojamais dzirdes aparāts, ir ievietojams dziļi auss kanālā, ļaujot lietotājiem pilnvērtīgi izmantot auss gliemežnīcas unikālo formu skaņas lokalizācijā.

Trīs soļi uz priekšu. Neviena soļa atpakaļ.

 1. Pārbaudiet dzirdi.

Sāciet ar dzirdes pārbaudi pie kvalificēta Bernafon dzirdes aprūpes speciālista – tālrunis pierakstam: +371 29196805

2.Apmeklējiet dzirdes centru.

Izstāstiet Jūsu vajadzības un uzziniet par Jums piemērotākajām iespējām.

3.Atrodiet pareizo risinājumu.

Izmēģiniet dažādu veiktspējas kategoriju dzirdes aparātus un atrodiet sev piemērotāko.


*Nav pieejams visiem stiliem.

**2017: Informācija balstīta uz klīnisko pētījumu datiem, kas iegūti Bernafon A.G, Bernē (Šveicē)